KONTAKT    GALERIA    PRODUKTY    SKLEP  
 
 Tlenoterapia
  podstawy naukowe
  oxygen bar
 Fototerapia
  podstawy naukowe
  zastosowanie
 Terapia Mora
  podstawy naukowe
  alergie
  terapia antynikotynowa
 Salon urody
  kosmetyka tlenowa
  kosmetyka biocybernetyczna
 Aktualności nowiuśki
  nowe nowe
 ZAPRASZAMY DO SKLEPU 

Alergie

Alergia - czyli uczulenie - to nadwrażliwość organizmu na różne substancje obecne w otoczeniu, żywności i przedmiotach codziennego użytku. Dzięki badaniom biofizycznym, wiadomo że wszystkie procesy biochemiczne sterowane są oscylacjami elektromagnetycznymi, istniejącym wewnątrz i na zewnątrz organizmu. Od nich także zależne są procesy immunologiczne wyzwalające alergie.

Prof. C. W. Smith z uniwersytetu Salford w Anglii udowodnił, że u alergicznie reagujących pacjentów nie tylko sam alergen, ale nawet już częstotliwość drgań wydzielanych przez tą substancję wystarcza, by wywołać najcięższe reakcje alergiczne (np. wstrząs anafilaktyczny u osoby uczulonej na mleko z chwilą jej wejścia do pomieszczenia, w którym przedtem gotowało się mleko). Żeby drgania alergenu wywołały rezonans, w ciele pacjenta musi istnieć engram alergii - elektromagnetyczny wzorzec pamięci, powstały pod wpływem oddziaływań impulsów biofizycznych. Powstaje on prawdopodobnie w wyniku częstego kontaktu z substancją, która drażni organizm, przy równoczesnej podatności organizmu.

Engram pozostaje nieaktywny, dopóki nie ma kontaktu z alergenem, jednak natychmiast aktywizuje się z chwilą zetknięcia się z częstotliwością drgań alergenu. W tej samej chwili wyzwalają się znane mechanizmy takie jak: wytwarzanie się przeciwciał, uczulenie komórek tucznych, uwolnienie histaminy itd., które wywołują na płaszczy�nie biochemicznej reakcje alergiczne. Bez usunięcia engramu nie można trwale zlikwidować alergii. Terapii MORA likwiduje właśnie engram alergenu.


W jaki sposób można usunąć alergie terapią MORA?

Częstotliwość drgań elektromagnetycznych można znieść, składając je z drganiami obróconymi w fazie o 180. Engram alergii - który ma naturę elektromagnetyczną - można na trwałe usunąć zinwertowanymi drganiami alergenu. W tym celu elektromagnetyczny wzorzec częstotliwości alergenu przekazywany jest w formie zinwertowanej (przesunięty w fazie 180) przez specjalne elektrody do organizmu pacjenta . Dochodzi wówczas do nałożenia drgań oryginalnych i zinwertowanych, które znoszą się wzajemnie.


Terapia jest zupełnie bezbolesna, co jest szczególnie istotne w przypadku leczenia dzieci.

Warunki, które muszą być spełnione, aby dobrać właściwą terapię:

  • min. tygodniowy okres karencji bez leków przeciw-histaminowych (jeżeli nie będzie tej karencji odczulenie będzie też rozpoznane lecz w mniejszym nasileniu),
  • testy metodą EAV przy pomocy MORA SUPER
  • znalezienie alergii centralnej,
  • odczulenia na pyłki przeprowadza się według kalendarza kwitnień, bądź w okresie jesienno-zimowym, można również odczulać w okresie pylenia,
  • 4 tygodniowy okres całkowitej karencji przed odczulaniem na mleko, pszenicę, białko, żółtko,
  • 3-krotne odczulenie na kurz i wyżej wymienione alergeny, odczulenie 2-krotne na pozostałe alergeny.

Dane niemieckie określają skuteczność odczuleń terapią MORA na ok. 83%.

 
 
www.gryf.pl 
 

KONTAKTGALERIAPRODUKTYSKLEPE-mail
TlenoterapiaFototerapiaTerapia MoraSalon urodyAktualnościE-mail
podstawy naukowealergieterapia antynikotynowa
treścią naszego serwisu jest: xxxxx [linki]