KONTAKT    GALERIA    PRODUKTY    SKLEP  
 
 Tlenoterapia
  podstawy naukowe
  oxygen bar
 Fototerapia
  podstawy naukowe
  zastosowanie
 Terapia Mora
  podstawy naukowe
  alergie
  terapia antynikotynowa
 Salon urody
  kosmetyka tlenowa
  kosmetyka biocybernetyczna
 Aktualności nowiuśki
  nowe nowe
 ZAPRASZAMY DO SKLEPU 

Terapia antynikotynowa


pliki_podstron->terapia_antynikotynowa

Pragniemy Państwu przedstawić najskuteczniejszych obecnie metodę zwalczania głodu nikotynowego przy użyciu aparatu biorezonansowego MORA SUPER.
Co ciekawe - metoda jest skuteczna bez względu na ilość wypalanych papierosów oraz staż palenia!

Osoba poddawana terapii jest podłączona do aparatem MORA SUPER za pomocą specjalnych elektrod. Dzięki odpowiednio dobranemu programowi oraz działaniu subtelnych drgań elektromagnetycznych dochodzi do wygaszenia głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w przeciągu 2-12 godzin. Gdyby jednak głód nikotynowy pojawiał się w dniu terapii, absolutnie nie wolno wprowadzać nikotyny do organizmu, ponieważ osłabi to znacznie efekt terapii i może spowodować niepożądane reakcje, np. biegunka, wymioty.
Najwyraźniej brak chęci palenia odczuwa się już następnego dnia rano. Okres 10-14 dni po terapii pozostaje na opanowanie odruchów sięgania po papierosa, czyli eliminacja uzależnienia psychicznego.

Uczucie głodu nikotynowego nie pojawia się nawet w towarzystwie osób palących. Bierne palenie nie jest czynnikiem powodującym nawrót nałogu, lecz zapalenie pierwszego papierosa ( np. z ciekawości, lub po alkoholu) powoduje pojawienie się głodu na nowo niwecząc skutki leczenia. W takiej sytuacji należy powtórzyć terapię.

Najważniejszym zadaniem po terapii jest więc kontrolowanie odruchów i nie pozwolenie sobie nawet na jednego papierosa, a wtedy efekt będzie trwały.

Po zabiegu występuje wzmożone pragnienie, większa potliwość, a niekiedy uczycie senności . Terapia powoduje również proces ewakuacji z tkanek nagromadzonych wcześniej toksyn. Ich usuwania zachodzi poprzez układ moczowy, kanaliki potowe oraz jelita. Dlatego po terapii w ciągu kilkunastu godzin należy wypić od 1,5 do 2 litów nisko mineralizowanej wody, aby ułatwić ich wydalanie. Również korzystne są częstsze kąpiele. Stanowczo nie zaleca się stosowania żadnych środków zawierających nikotynę (gumy, plastry). Skuteczność takiej terapii szacuje się na ok. 90%! Osoby, u których głód zmniejszył się, ale nie udało im się całkowicie zarwać z nałogiem, powinny poddać się dodatkowej, wzmacniającej efekt terapii.

Proszę pamiętać, że skuteczność każdej terapii jest również zależna od nastawienia pacjenta, bez jego dobrej woli , żadne metody nie przyniosą spodziewanego skutku!

Dlaczego powinno się rzucić palenie?

Czy chcesz dołączyć do 3 mln ludzi, którzy umrą w tym roku na choroby związane z paleniem papierosów? Jeżeli nie, pomyśl, czy nie nadszedł już czas rzucenia tego zgubnego nałogu.
Palenie tytoniu jest najczęstszą przyczyną przedwczesnych zgonów na świecie, a Polacy należą do tróki najbardziej "rozpalonych" narodów świata obok Greków i Cypryjczyków. Koncerny tytoniowe bezlitośnie wykorzystują ten fakt agresywnie reklamując swoje wyroby, co prowadzi do dalszego wzrostu konsumpcji papierosów.

Ty jesteś przecież silniejszy od innych, potrafisz walczyć ze swoimi słabościami i nie dajesz się oszukiwać producentom papierosów.

Wielu Polaków już zerwało z paleniem. W 1997 r. W Polsce już co czwarty dorosły mężczyzna był eks-palaczem, a ponad 30% nigdy nie sięgnęło po papierosa. Od tego czasu liczba ta uległa dalszemu wzrostowi, a może dzięki Tobie wzrośnie jeszcze bardziej.
Nałóg nikotynowy ma charakter nie tylko fizyczny, ale także psychiczny, stąd tak ważne jest pozytywne nastawienie palacza do terapii. Samo jej podjęcie jest przejawem silnej woli.

Nigdy nie jest za późno na zerwanie z nałogiem. Nawet po wielu latach palenia Twój organizm jest w stanie naprawić wyrządzone przez palenie szkody. Jeżeli często brak Ci tchu, szybko się męczysz, cierpisz na bezsennością, przyczyną Twoich dolegliwości z dużym prawdopodobieństwem jest palenie papierosów. Wcale nie musisz cierpieć i czuć się tak źle. Zrywając z nałogiem przekonasz się, że był on przyczyną Twoich problemów.

Twój organizm ma duże zdolności do samooczyszczania i regenerowania. Dlatego jeżeli w tym momencie rzucisz palenie to:

w ciągu 48 godz.
  Twoje zmysły smaku i węchu zaczną działać normalnie
w ciągu 2 tyg. do 3 miesięcy
  układ krążenia ulegnie wzmocnieniu, polepszy się Twoja kondycja fizyczna
w ciągu 1 do 9 miesięcy
  wydolność układu oddechowego poprawi się, ustąpi kaszel, duszności, zmęczenie
po 1 roku
  ryzyko zachorowania na chorobę niedokrwienną mięśnia sercowego zmniejszy się o połowę
po 5 latach
  ryzyko zachorowania na raka płuca, jamy ustnej i krtani, przełyku zmniejszy się o połowę; obniży się ryzyko wystąpienia udaru mózgu
po 10 latach
  ryzyko zachorowania na chorobę niedokrwienną serca będzie podobne, jak u osoby nigdy nie palącej
po 15 latach
  ryzyko zachorowania na raka płuca będzie podobne, jak u osoby nigdy nie palącej.

Czy to przekonujące? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi: tak, znaczy to, że jesteś rozsądnym człowiekiem. Zastanów się, czy dla tych kilku minut wątpliwej przyjemności, warto żyć gorzej i umierać wcześniej niż osoby nie palące? Decyzja należy tylko do Ciebie. Po skutecznej terapii polecamy wspomagającą szybsze oczyszczanie organizmu terapię tlenową w OXYGEN BAR.


pliki_podstron->terapia_antynikotynowa_1
 
 
www.gryf.pl 
 

KONTAKTGALERIAPRODUKTYSKLEPE-mail
TlenoterapiaFototerapiaTerapia MoraSalon urodyAktualnościE-mail
podstawy naukowealergieterapia antynikotynowa
treścią naszego serwisu jest: xxxxx [linki]